Diş Teli Tedavisi

Çarpık Diş Tedavisi ile Sağlıklı ve Estetik Gülüşe Sahip Olun!

Ortodontik sorunlar; çarpık dişler, dönük dişler, gömük dişler, eksik dişler gibi pek çok başlığa ayrılıyor. Yanı sıra çenelerde darlık, ileri çene sorunu ve kapanış problemleri de tedavi edilmesi gereken ortodontik sıkıntılar arasında yer alıyor. Bu saydığımız başlıkların çoğu diş teli tedavileri ile iyileştirilebiliyor. Güçlü kadromuz ile bizler, Antalya’da; Konyaaltı, Hurma, Liman Mahallesi civarında hizmet veriyoruz. Hasta memnuniyeti odaklı çalışan tecrübeli ekibimiz ile ağız diş sağlığınızı koruyor ve çene veya dişlerdeki sorunları doğru yöntemler kullanarak çözüme kavuşturuyoruz. Diş teli tedavisi uygulamaları ile hastamızın durumuna uygun şekilde süreci yönetiyoruz. Bizimle iletişim kurduğunuzda ücretsiz muayene randevunuzu oluşturuyoruz. Diş ve çene yapınız ile ilgili röntgen ve diğer tetkikleri tamamladıktan sonra teşhis ettiğimiz sorunları size ayrıntılı olarak anlatıyor ve tedavi sürecini başlatıyoruz. Tellerin kullanımı, hangi periyotlarla kontrollerin yapılacağı hakkında sizi detaylı olarak bilgilendiriyoruz.

Diş Teli Tedavisi Öncesinde Ücretsiz Ön Muayene Avantajından Faydalanın!

antalya ortodonti 2020

Çarpık Diş Tedavisi Alanında Deneyimli, Uzman Ekibimizle Hizmet Veriyoruz

Çarpık diş problemleri, uzmanlık ve deneyim gerektiren diş teli tedavisi ile giderilebiliyor. Konuyla ilgili uzmanlık sertifikalarına sahip tecrübeli diş hekimlerinden oluşan ekibimiz, çağa uygun güncel ekipmanlarla donattığımız kliniğimizde, size uygun tedavi yöntemlerini uyguluyorlar. Diş hekimlerimiz ve yardımcı sağlık personellerimiz, yüksek hijyen koşullarında, özen göstererek muayene ve tedavilerinizi gerçekleştiriyorlar. Çocukluk döneminde veya geç dönemde tedavi edilmesi gereken ortodontik sorunlarınızı size özel tedavi yöntemleri uygulayarak çözüme ulaştırıyoruz.

Ücretsiz Muayene Sonrası Diş Teli Tedavisi ile Rahatça Gülümseyebilirsiniz!

İlk başta uzun ve sıkıcı bir süreç gibi algılanan diş teli kullanma dönemi, hekimlerimizin hasta ile kurdukları olumlu diyalog sonucunda kolaylaşıyor. Diş teli tedavileri süreci sonrasında, çarpık dişlerin, yerinde doğru bir şekilde hizalanması, çenedeki ayrık dişlerin birleşmesi mümkün oluyor. Süreç boyunca hastalarımıza destek oluyor, kliniğimizi ziyaret ettiklerinde onları tekrar bilgilendiriyor, kontrollerini belirli aralıklarla yapıyoruz. Ekibimizin, hasta memnuniyetine dayalı hizmeti sayesinde hastalarımız tedavi sürecinde kendilerini güvende hissediyorlar ve tedavi sonrasında da klinikten gülümseyerek ayrılıyor.

uzman dr merve aycan

Diş Teli Tedavisi Hangi Yaşlarda Yapılırsa Doğru Olur?

Diş teli tedavisi sadece çocuklarda yapılır görüşü yaygındır. Bu bilgi kesinlikle doğru değildir. Ortodontide meydana gelen gelişmeler ve yapılan araştırma geliştirme çalışmaları göstermiştir ki, hemen her yaşta hasta için diş teli tedavileri uygun bir yöntemdir. Erken dönemde ortaya çıkan yanlış diş hizalanması veya erişkinliğe kadar geciktirilmiş, tedavisi yapılmamış çarpık diş sorunları, diş teli takılarak rahatlıkla ortadan kaldırılabilir. Çocuğunuzun kalıcı dişleri çıktığı andan itibaren kliniğimize getirebilir, ortodontik muayenesini yaptırabilirsiniz. Böylece ayrık diş, gömülü diş, çarpık diş veya çene kapanış bozuklukları varsa erken teşhis edilmesini sağlamış olursunuz. Diş hekimlerimiz çocuğunuzun herhangi bir ağız diş sağlığı sorunu olup olmadığını teşhis ederek sizi bilgilendirirler.

dr merve aycan

Diş Teli Tedavisi Sürecinde Uygun Fiyatlarla da Sizin Yanınızdayız!

Kaliteli ve başarılı tedavi uygulamalarını, uzmanlıklarından alan diş hekimlerimiz, ücretsiz muayene sonrası ihtiyacınız olan tedavi yöntemlerini size anlatıyorlar. Yüksek standartlardaki cihazlarımız ve tüm ekipmanlarımız ile tecrübeli ekibimizin yaptığı başarılı uygulamalar sonucunda hastalarımız, estetik ve sağlıklı bir diş dizilimine kavuşuyorlar. Bu süreci sizin için uygun ve avantajlı diş teli tedavisi fiyatları uygulayarak kolaylaştırıyoruz. Kaliteli materyaller ve şeffaf diş telleri kullanarak yaptığımız uygulamalarımız, hastalarımızın hem keselerini yormuyor, hem de beklentilerinin üstünde güzel dişlere sahip olmanın, memnuniyetini yaşamalarını sağlıyor. Tedavi fiyat aralıklarımız ve ödeme seçenekleri konusunda elimizden geldiğince size destek olmaya çalışıyoruz. Tedavi ve ödemeler konusunda klinik olarak yanınızda yer alıyoruz.

Hastalarımızın Diş Teli Tedavisi Yorumları Hastalarımızın Hakkımızda Yaptıkları Yorumlar Bizim İçin Çok Özel

Kızımın alt ve üst çenesinde çarpık gelen dişleri vardı, çok geç olmadan iyi bir diş kliniğine gitmek istedim. Araştırdım ve diş teli tedavileri kliniğini buldum. İletişime geçtiğimizden itibaren güven duygusu hissettiren tüm ekibe çok teşekkür ediyoruz. Kızımın tedavisi başarıyla sürüyor, belli aralıklarla kontrollerimize gidiyoruz.

Gülseren G. Dişlerde Çapraşıklık

Dişlerim muntazam değildi, gülerken bile çok rahatsız oluyordum. Daha estetik bir görünüme kavuşmak için kliniğe gittim, doktorum tedavi aşamalarını detaylıca anlattı ve karar sürecinde yaşayabileceğim zorlukları ortadan kaldırdı. Şeffaf diş teli tedavisi oldum, süreç yeni tamamlandı ve şu an gerçekten çok mutluyum. Sonsuz teşekkürler.

Şeyma T. Şeffaf Diş Teli

Yaşım ilerledikçe dişlerimde ayrıklık meydana geldi, kliniğe başvurdum. 56 yaşıma rağmen doktorum şeffaf diş teli tedavisini önerdi ve beni ikna etti. Tedavim çok iyi gidiyor, tellere alıştım ve sık sık kontrole gidiyorum. Başarılı tedavi için çok teşekkür ederim.

Adnan Ç. Diş Teli Tedavisi

Diş Teli Tedavisi Muayenesi Bizden! Ücretsiz Bilgilendirme ve Ücretsiz Ön Muayene Fırsatından Faydalanın!

Diş Teli Tedavisi Sertifika ve Üyeliklerimiz Sertifika ve Üyeliklerimiz Uzmanlığımızı Yansıtıyor!

Çarpık Diş Tedavisi İçin Formu Doldurun Hemen Randevu Oluşturalım! Formu Doldurarak Ücretsiz Muayene İçin İlk Adımı Atın!