Hakkımızda

Antalya Ortodonti Kliniğimizde Kaliteli Tedavi Hizmeti

Günümüzün teknolojisine uyum sağlayan ekipmanları ve alanında uzman deneyimli diş hekimlerimiz sayesinde hastalarımıza kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Sürekli kendini geliştiren tıbbi kadromuz ve güler yüzlü personelimizle siz değerli hastalarımıza kliniğimizin kapıları her daim açıktır.

İleri düzey teknolojik cihazlar kullanarak her türlü cerrahi uygulamayı geliştirebildiğimiz kliniğimizde; hasta odaklı hizmet misyonunu benimseyerek başarıyla tedavi süreçlerini yönetiyoruz. Kişiye özel olarak planlanan tedavi süresinin bütün aşamalarında doktorlarımız hastalarımızı yalnız bırakmıyor. Hakkımızda daha çok bilgi öğrenmek için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Üstelik ücretsiz ön muayene ve röntgen çekimi fırsatından yararlanarak dişlerinizin mevcut durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz Muayene ve Röntgen İçin Bize Ulaşın

antalya ortodonti ekibimiz

Tecrübeli Doktorlarımızla Her Daim Hazırız Hakkımızda Duyduğunuz Profesyonellikten Fazlasını Sunuyoruz

Antalya ortodonti fiyatları kişiye özel olarak planlanan tedavi aşamalarına uygun bir şekilde belirlendi. Her ailenin bütçesine uyum gösteren tedavi ücretlerimiz temel prensip olarak siz değerli hastalarımızın sağlıklı ağız ve dişlere kavuşması adına ekonomik düzeyde tutuldu. Dilerseniz, tedavi aşamaları ve ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Uzman kadromuz ve anlayışlı personelimiz hastalarımızın bütün sorularını cevaplamak için hazır bekliyor. Siz de kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet anlayışımızdan yararlanmak için kliniğimizi ziyaret edebilir ve ücretsiz muayene olabilirsiniz. Hadi gelin ve kliniğimizde kaliteyi yaşayın.

Hemen Arayın ve Kaliteli Antalya Ortodontik Tedavi Fırsatından Yararlanın Her gün hizmet veren kliniğimizi ziyaret etmeniz durumda; ücretsiz ilk muayene fırsatından anında yararlanabilirsiniz.

Hastalarımızın Hakkımızda Yaptığı Objektif Yorumlar Hastalarımızın Bize Dair Görüşleri

Çocukluğumdan bu yana dişlerimin ayrık yapısı beni rahatsız ediyordu. Tedavi öncesinde sosyal hayatımı engelleme düşüncesiyle diş teli taktırma konusunda çekincelerim vardı. Fakat doktorum şeffaf diş teli tedavisinden bahsettikten sonra bu kuşkularım ortadan kalktı.

Kadir G. Ortodonti Tedavisi

Çürük nedeniyle yemek yerken ya da bir şeyler içerken sızlama ve ağrı hissediyordum. Sızlama ve ağrılar dayanılmaz hale gelmesi nedeniyle hemen doktoruma başvurdum. Doktorum yaptığı detaylı muayenenin ardından kanal tedavisi olmam gerektiğini söyledi. Şimdi sağlıklı dişlere sahibim.

Neşe Y. Kanal Tedavisi

Dişlerimin görüntüsünden çocukluğumdan beri memnun değildim. Yaptığım araştırmalar sonucunda tedavinin acılı ve uzun sürmesinden korktuğum için bir türlü tedaviye cesaret edemedim. Doktorum tedavi konusunda kapsamlı bir bilgilendirme yaptı ve hemen tedavime başladık.

Özlem K. Ortodonti Tedavisi

Hakkımızda Söylenen Kaliteli Hizmet Politikasını Kliniğimizde Yaşayın

Kliniğimizde her türlü ortodonti tedavisine ilişkin tedaviyi kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Çapraşık diş tedavisi, çene geriliği ve ileriliği, diş eti rahatsızlıkları ve diş temizliği gibi tedavi adımlarını ve daha fazlasını başarılı bir şekilde tamamlıyoruz. Kliniğimize başvuran her hastanın tedavisine başlamadan önce detaylı tetkikler uyguluyoruz. Elde ettiğimiz tetkik sonuçlarına bakarak tedavi sürecini planlıyoruz ve hastalarımıza sürecin işleyişi hakkında kapsamlı bilgi veriyoruz.

Antalya Ortodonti

antalya ortodonti kliniğimiz

Dr. Merve AYCAN

(0242) 255 59 35

bilgi@antalyaortodonti.org

Hizmetlerimize Yönelik Sertifika ve Üyeliklerimiz Ortodonti Tedavisi Sertifikalarımız

Hakkımızda Aklınıza Takılanlar İçin Bizimle İletişime Geçin Formu Doldurun Size Hemen Dönüş Yapalım