Hizmetlerimiz

Standartların Üstünde Şeffaf Plak Diş Teli Gibi Ortodonti Hizmetleri Sunuyoruz

15 yıllık tecrübemiz ile alanında uzman deneyimli diş hekimi kadromuzla sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Gülüşünüzün yüzünüzü aydınlatması için çabalıyoruz. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için teknolojiyi yakından takip ediyor ve tıpta oluşan gelişmeleri yakından takip ederek kendimizi alanımızda daima ileriye taşımayı misyon edindik.

Ücretsiz Ön Muayene İçin İletişim Formumuzu Doldurarak Hemen Bizlere Ulaşın

Ağız ve Diş Sağlığınız İçin Verdiğimiz Hizmetlerimiz

Ortodonti Tedavisi ile Daha Sağlıklı Ağız Yapısına Kavuşun

diş teli tedavisi

Ortodonti dişlerde çarpıklık, çene kemiklerinin birbirleri ve kafa kemikleri ile ilişkisini inceleyen ve bunlara bağlı mevcut problemleri teşhis eden bir bilim dalıdır. Ortodonti tedavisi de bu alanla ilgili oluşan bozuklukların tedavi edildiği yöntemdir. Ortodontik tedavi ile ağız yapınızda meydana gelen bozuklukları kolayca düzeltilip, size sağlıklı bir gülümseme kazandırır.

Ortodonti tedavisi hakkında daha fazla bilgi alın.

Şeffaf Diş Plakları

şeffaf plak uygulaması

Şeffaf diş plakları, diş teli takmak istemeyen ya da sadece dişlerindeki estetik görüntüyü düzeltmek isteyen hastalarımıza önerdiğimiz bir tedavi yöntemidir. Dişe takılan görünmez bir şeffaf plak sayesinde bozukluğun düzeltilmesini sağlayan ve kişiye özel üretilen tedavi araçlarıdır. Merak ettiğiniz detayları bizimle iletişime geçerek sormaktan lütfen çekinmeyin.

Diş Teli Tedavisi

diş teli uygulaması

Ortodonti tedaviler arasında yaygın olarak kullanılan diş teli tedavisi, düzensiz dişleri inci gibi sıraya dizme konusunda etkili bir yöntemdir. Tedavinizde diş hekiminizin tecrübesi süreç için çok önemlidir. Nitelikli, alanında uzman hekim kadromuz ile tedavi öncesi ve sonrasındaki zaman diliminde sizlere ihtiyaç duyduğunuz desteği veriyoruz.

Değerli Hastalarımızın Görüşleri Bizi Hastalarımızdan Dinleyin

Dişlerimdeki bozukluk için gittiğim klinikte doktorun birden fazla seçenek sunması oldukça hoşuma gitti. Bana daha uygun yöntem olan şeffaf plak tedavisine zaman kaybetmeden başladım. Belli aralıklar ile kontrollerim devam ediyor. Tüm ekibe teşekkür ederim.

Cemal S. Şeffaf Plak Tedavisi

Bir süre önce fark etmediğim dişimdeki çürüme yüzünden diş kaybı yaşadım. Tedaviyi geciktirdiğim için dişlerim bozuldu diye çok korktum. Doktorumun ilgilisi ve bilgilendirmesi sayesinde yapısal bozukluklar başlangıç düzeyinde olduğundan şeffaf diş plakası tedavisi yeterli olurmuş. Oldu da. Doktoruma herşey için çok teşekkür ederim.

Hakan Y. Diş Plak Tedavisi

Diş etlerimde yaşadığım sorunlardan dolayı yıllardır diş hekimlerinin kapılarında kaldım. Uzun yıllar net bir sonuç alamadığım için bayağı depresyona girmek üzereydim. Artık her şey daha güzel benim için çünkü çok uzman bir hekimim var. Sıkıntılarım azaldı. Çok teşekkürler.

Bahar A. Diş Tedavisi

Ücretsiz Ön Muayene İçin Hemen Bizlere Ulaşın Ücretsiz Muayene ile Ortodonti Tedavisi

Ağız ve Diş Sağlığı Hakkında Sahip Olduğumuz Sertifikalarımız Sahip Olduğumuz Ödül ve Sertifikalarımızla Gurur Duyuyoruz

Ücretsiz Ön Muayene Fırsatı Sizleri Bekliyor Hakkımızda Merak Ettiklerinizi Öğrenmek İstediklerinizi Sorun