Şeffaf Plak

Şeffaf Diş Plağı ile Gülümsemenizi Çekinmeden Gösterin

Kişiye uygun olarak hazırlanan şeffaf plaklar yardımı ile çapraşık diş rahatsızlığına çözüm buluyoruz. Çalışma şartları nedeni ile tel tedavisi görmekten çekinen ve dişlerindeki yapısal bozukluktan dolayı rahatsız olan hastalarımız için alternatif bir tedavi yöntemi olan plakların kullanımı da oldukça kolay. Hastalarımızın kişisel durumlarını dikkate alarak önerdiğimiz tedavi, uzman ortodonti hekimlerimiz tarafından uygulanır. Böylece uygulamada başarı oranını maksimize ediyoruz. Başta; Konyaaltı, Hurma, Liman Mahallesi olmak üzere tüm şehre hizmet veren kliniğimizde sizler de kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz. Telsiz ortodonti tedavisi sayesinde hem dişlerinizdeki yapısal sorunları düzeltiyoruz hem de çapraşık diş nedeni ile ileride ortaya çıkabilecek diş hastalıklarını engelleme imkanı buluyoruz. Tanışmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şeffaf Plak Tedavisinde Ücretsiz Ön Muayene

antalya ortodonti ekibimiz

Bizimle Tanışmadan Şeffaf Diş Plağı Tedavisine Başlamayın

Şeffaf plak, dijital teknolojiden yararlanarak uyguladığımız ortodonti tedavileri arasında yer alır. Tedavi aşamasında öncelikle hastamızın ağız ölçüsünü alıyoruz. Ölçü alma işlemini dijital ortamda gerçekleştirdiğimiz için hata payını minimize ediyoruz. Ölçüye uygun olarak hazırlanan plakları, hasta rahatlıkla kullanmaya başlar. Plaklar dişe baskı uygular ve dişlerin istenen yönde hareketini sağlar. Bu hareket uzun bir zaman dilimi içinde yavaş yavaş olduğundan hastayı rahatsız etmez.

Şeffaf Plak Tedavisinde Başarı İçin Uzman Ekip

3D yöntemi sayesinde dijital ortama aktarılan plaklar kısa sürede hazırlanır. Dişlerin sürekli aynı şiddette baskı görmesi için kullanılan plaklar, 15 günde bir değiştirilmek durumundadır. Çünkü ilk plak bir süre baskı uyguladıktan sonra dişlerde hareket olur. Ardından plağın uyguladığı kuvvet dişlere yeterli gelmemeye başlar. Bu durumda yeniden tasarlanan plağın takılması gerekir. Hastalarımıza tüm bu bilgileri hekimlerimiz aracılığı ile tedavi öncesinde veriyoruz.

dr. merve aycan

Şeffaf Plak Tedavisine Ekonomik Çözümler

Kliniğimizde her hastamıza ayrı bir tedavi planı uyguluyoruz. Hastalarımıza uygulayacağımız tedavi planı doğrultusunda tedavi sonunda nasıl bir sonuç alınacağını ise tedavisinin başında hastalarımız ile paylaşıyoruz. Dijital ortamda, hastamız tedavi sonrasındaki dişlerinin nasıl olacağını görebiliyor. Tüm bu başarı, kaliteli bir ekip ve deneyimli bir hekim kadrosunun imzasını taşıyor. Şeffaf plak tedavisi sadece estetik sorunları ortadan kaldırmakla yetinmiyor. Uzun vadede hastanın yaşayabileceği ağız ve diş problemlerini de önlüyor. Bu doğrultuda şeffaf diş plağı fiyatları oldukça ekonomik düzeyde kalıyor. Kliniğimizde sunduğumuz kaliteli ve ekonomik tedavi yöntemlerimizden siz de yararlanabilirsiniz.

antalya ortodonti 2020

Şeffaf Plak ile Ağrısız Ortodonti Tedavisi

Şeffaf plak tedavisinde diş teli kullanımı olmadığı için hasta kolay bir adaptasyon süreci atlatır. Tel tedavisinde bir süre hastanın ağız içinde yara oluşsa da plak tedavisinde bu tür sorunlar ortaya çıkmaz. Ayrıca konuşma bozukluğu da meydana gelmez. Hastalarımızın dikkat etmesi gereken konu ise başarılı ve hızlı bir tedavi için plakları gün içinde 22 saat boyunca takmalarıdır. Plaklar çıkarılıp takılabildiği için yemek yerken ya da sıcak bir şeyler içerken çıkarmak gerekir. Tüm bu detaylara dikkat edildiğinde başarılı sonuçları kısa sürede alabiliyoruz.

uzman dr merve aycan

Tedavi Gören Hastalarımızın Şeffaf Diş Plakları Yorumları Hastalarımızın Deneyimleri ve Görüşleri

Diş teli kullanmak istemesem de dişlerimdeki bozukluk beni artık rahatsız etmeye başlamıştı. Doktoruma danıştığımda şeffaf plak yönteminden bahsetti. Tedaviye başladım. Plaklara hemen uyum sağladım ve iş yerinde dahi bir problem yaşamıyorum.

Kağan D. Şeffaf Diş Plağı

Yaklaşık 6 ay önce bir arkadaşımın önerisi ile şeffaf plak tedavisine başladım. Dişlerimde dikkat çeken bir düzelme ortaya çıktı. Belli aralıklar ile de kontrole gidiyorum. Herhangi bir sorunda muhatap bulabilmem de büyük konfor açıkçası.

Zerrin T. Şeffaf Plak

Dişlerimin ayrık yapısı zamanla takıntım olmaya başladı. Tedavi yöntemlerini araştırırken kliniğinizle tanıştım. Klinik ve doktorum benim için büyük bir şans oldu. Tedavi tamamlandıktan sonra dişlerim tamamen düzelmiş durumdaydı ve her şey mükemmeldi. Teşekkürler.

Saadet B. Şeffaf Plak Tedavisi

Şeffaf Plak Tedavisinde Ücretsiz Muayene İmkanından Yararlanın Ücretsiz Ön Muayene İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Şeffaf Plak Tedavisine İlişkin Sertifikalarımız Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Şeffaf Diş Plağı Tedavisinde Kampanyalardan Yararlanabilirsiniz Formu Doldurarak İletişim Bilgilerinizi Bırakın Sizi Hemen Arayalım